...

Pochod Hrdí na rodinu

Milí priatelia,

už len mesiac nás delí od nášho stretnutia!

Pochod Hrdí na rodinu 2022 bude 23.7.2022 o 15:00 hod na Rudnayovom námestí v Bratislave Rátame s VAMI! 

Čo sa podarilo?

Už máme plagát! Pripájam v prílohe. Šírte ho prosím u Vás vo Vašich spoločenstvách. V tlačenej farebnej podobe Vám ho vieme zaslať poštou, ak si ho objednáte na našej stránke https://hrdinarodinu.sk/miestny-koordinator/.

Ale hlavne zavolajte priateľov, aby prišli s Vami. Pochod Hrdí na rodinu je rodinná akcia! Drvivá väčšina rodín bola oslovená priateľmi. Je to veľké svedectvo.

Mali by sme ukázať, čo nás drží na hladine v ťažkostiach, čo nám dáva odvahu, lásku a slobodu. Každý kto príde, niečo obetuje zo svojho ja.

Pochod je pre celé Slovensko! Neviete si predstaviť, ako nás povzbudili dobrovoľníci z Oravy, ktorí prišli minulý rok. Chlapci ďakujeme!

Ak máte chuť a ešte ste na sociálnych sieťach , gifká ale aj bannery na propagáciu pochodu Hrdí na rodinu nájdete na našej stránke na tomto linku: https://hrdinarodinu.sk/miestny-koordinator/. Za zdieľanie zákuskov sa do neba nedostaneme, ale za povzbudzovanie a zdieľanie dobrej veci, to by nám do toho neba predsa len mohlo trošinka pomôcť!

Už čoskoro si budete môcť na Lumene vypočuť reláciu, v ktorej Marek Nikolov a ja povieme o pochode viac. Na pochode nám prisľúbili povzbudenie zaujímaví hostia.

Prosím Vás, pamätajte na termín Pochodu Hrdí na rodinu a dajte si ho do kalendára. Ozveme sa ešte raz.

 

S úctou

 

JUDr. Mgr. Anton Chromík, PhD.

Predseda

Aliancia za rodinu

 

PS:

Pozitívna správa na záver. Ďakujem Vám všetkým, ktorí ste podpísali naše pripomienky Nedajme európskej únii právo zatvárať. Vyzerá, že veto Maďarska a Poľska bolo úspešné.

Snažíme sa povzbudzovať politikov, aby v tom nenechávali Maďarsko a Poľsko samé. Prečo? Napríklad pre zastavenie smernice EÚ, ktorá chce nanútiť ideológiu z Istanbulského dohovoru ich veto už nebude stačiť, lebo sa hlasuje kvalifikovanou väčšinou.

Video a ako pomôcť na stránke hrdinarodinu.sk

Aktuality

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.