...

Pápež František na Slovensku

V dňoch 12.-15. septembra 2021 Slovensko navštívi Svätý Otec František. Konferencia biskupov Slovenska pri tejto príležitosti spustila informačnú webovú stránku www.navstevapapeza.sk. Na danej webovej adrese nájdete množstvo detailných informácií o celom programe pápežovej návštevy.

 

Farnosť sv. Jozefa rob. vo Svite organizuje autobusový zájazd do Šaštína na stretnutie so sv. Otcom Františkom dňa 15.9.2021, všetky informácie budú postupne zverejňované na farskom webe, na sociálnych sieťach a na plagátoch v kostole.

Podmienkou účasti je plná zaočkovanosť proti ochoreniu Covid-19!

Kontaktná osoba:

František Drozd, tel.: 0905/742 400, e-mail: drozd.f@gmail.com

 

Aktuality

Seraphinite AcceleratorBannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.