Púť k sv. Anne v Kluknave

RÍMSKOKATOLÍCKA CIRKEV FARNOSŤ KLUKNAVA

VÁS POZÝVA NA

PÚŤ K SVÄTEJ ANNE 2021

v jubilejnom Roku sv. Jozefa,

v Osobitnom roku rodiny a v prvý Svetový deň starých rodičov a seniorov

 

Program (.pdf)

Poznámky a upozornenia:
V prípade nepriaznivého počasia budú sv. omše a sobotný večerný program v kostolíku sv. Anny. V sobotu, nedeľu a v pondelok bude sv. omša vo vonkajšom  priestore v blízkosti pútnického kostola. V ostatné dni budú sv. omše v kostolíku a v okolí. V čase sv. omší bude cestnú premávku riadiť polícia. Prosím, z dôvodu bezpečnosti a zdravotného zabezpečenia, rešpektujme aj značenie jednosmernej cestnej premávky v smere Kluknava – Ovčie v daných dňoch.

Epidemiologické opatrenia:
Pri počte nad 1000 obyvateľov v exterieri, teda v nedeľu, na vyzvanie je potrebné predložiť výsledok PCR alebo Lamp testu, ktorý nie je starší ako 72 hodín alebo antigénového testu, ktorý nie je starší ako 24 hodín. Negatívny test na COVID – 19 je naďalej možné nahradiť potvrdením o očkovaní, či prekonaní COVID – 19. Negatívnym testom ani iným dokladom sa nemusia preukazovať deti do 10 rokov. Prosím, dodržujete hygienické opatrenia ako rúško, odstupy a dezinfekciu aj v exteriéri. Nepodávajte si ruky ani na znak pokoja. Sv. prijímanie sa podáva do rúk. Neodporúča sa stavať stánky ani ich navštevovať.

Aktuality