...

Foťte s nami

VSTUPNÝ WORKSHOP SPOLOČENSTVA ČLOVEK A VIERA V POPRADE

Venujete sa fotografii a radi by ste prostredníctvom fotografovania slúžili Cirkvi? Pridajte sa k spoločenstvu kresťanských fotografov Človek a Viera. Záujemcov o spoluprácu pozývajú na vstupný workshop, ktorý sa bude konať v Poprade 8. a 9. júna 2024.

Fotografi spoločenstva dokumentujú život Cirkvi v jej bohatstve a rozmanitosti, od liturgických slávení, sviatostí, cez najrozličnejšie aktivity farských, rehoľných a iných cirkevných komunít až po cirkevnú architektúru. Pri svojej práci kladú dôraz na kvalitu, čím sa prispievajú k zvyšovaniu kvality kresťanskej fotografie a dodávajú kvalitné fotografie účastníkom akcií, cirkevným organizáciám i médiám. Fotografi pracujú ako dobrovoľníci, bez nároku na honorár. Jedným z dôležitých cieľov spoločenstva je evanjelizácia obrazom.

Publikovaním fotografií na webovej stránke www.clovekaviera.sk vytvárajú databázu kvalitných kresťanských fotografií. O ich činnosti sa môžete dozvedieť aj prostredníctvom facebookovej stránky Človek a Viera – Slovensko.

Fotografi majú v spoločenstve príležitosť rozširovať svoje odborné poznatky v oblasti fotografie, ale tiež spolupracovať na organizácii výstav, budovať vzájomnú spoluprácu, priateľstvá, zúčastňovať sa na duchovných obnovách.

Vítaní sú všetci fotografi dokumentujúci život vo svojej farnosti. Ponuka je určená nielen profesionálom, ale aj fotografom, ktorí sa amatérsky venujú fotografii. Fotografické skúsenosti nie sú podmienkou, je však potrebné vlastniť digitálnu (bez)zrkadlovku. Ak Vás ponuka zaujala, môžete sa prihlásiť na clovekaviera.sk@gmail.com alebo na tel. č. 0944 285 698 (Lucia), 0910 965 393 (Jaro).

Aktuality

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.